چه-رنگ-و-طرح-لباسی-شما-را-لاغرتر-نشان-میدهد

چه رنگ و طرح لباسی شما را لاغرتر نشان میدهد

اشتراک

کسانی که اندام چاق یا قد کوتاهی دارند یکی از بهترین راه‌ها برای اینکه آن‌ها لاغرتر و کشیده‌تر به نظر بیایند استفاده از لباس متناسب با قد و هیکل است تا بتواند نواقص بدنشان را بپوشانند. بسیاری از خانم‌ها ممکن است در هنگام انتخاب و خرید یک لباس این سوال برایشان پیش بیاد که چه رنگ‌هایی آن‌ها را لاغرتر نشان می‌دهد؟ و یا استفاده از چه طرح‌هایی در لاغر‌تر شدن آن‌ها نقش دارد؟ در این مقاله از ژوبیس به صورت کامل به جواب این سوالات پرداخته‌ایم که چه رنگ و طرح‌های لباس شما را لاغرتر نشان می‌دهد و حتی چه جنس پارچه‌هایی در لاغر نشان دادن شما نقش دارند. اگر دوست دارید که با پوشیدن لباس اندام شما باریک‌تر دیده شود پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
فهرست آنچه می‌خوانید:

چه رنگ‌هایی شما را لاغرتر نشان می‌دهد؟

چه رنگ هایی شما را لاغرتر نشان میدهد؟

رنگ‌های لاغرکننده رنگ‌هایی هستند که در حالت بصری اندام شما را لاغرتر نشان می‌دهند. در واقع رنگ‌های لاغر کننده به رنگ‌های تیره گفته می‌شود به خصوص رنگ مشکی که یکی از شایع‌ترین رنگ‌ها برای لاغرتر دیده شدن است. از دیگر رنگ‌هایی که شما را لاغر‌تر نشان می‌دهد می‌توانیم به رنگ‌های بنفش و همچنین آبی تیره اشاره کنیم.

اصولا رنگ‌های روشن شما را چاق‌تر نشان خواهند داد. از لحاظ ظاهری و بصری رنگ‌هایی چون صورتی، قرمز، نارنجی، زرد و سفید رنگ‌هایی هستند که اندام را چاق‌تر نشان می‌دهند در نتیجه بهتر است که خانم‌های چاق به سراغ استفاده از این رنگ‌ها نروند.

یکی از ترکیب‌هایی که شما را همیشه لاغر نشان می‌دهد استفاده از رنگ سیاه و سفید در کنار یکدیگر است و فرقی نمی‌کند که فرم بدن شما چیست شما با ترکیب این دو رنگ در استایل خود می‌توانید علاوه بر شیک شدن لاغرتر نیز به نظر بیایید برای مثال می‌توانید از یک کت سفید با دامن و شلوار سیاه استفاده کنید.

چه طرح لباسی شما را لاغرتر نشان می‌هد؟

چه-طرح-لباسی-شما-را-لاغرتر-نشان-میدهد

بسیاری از خانم‌ها عاشق پوشیدن لباس‌های طرح‌دار چون لباس‌های گل گلی، لباس‌هایی با طرح‌های پلنگی، هندسی و غیره هستند اما برخی از آن‌ها به غلط فکر می‌کنند که لباس‌های طرح‌دار آن‌ها را چاق نشان می‌دهد و با دلایلی چون لباسم مرا چاق‌تر نشان می‌دهد یا به من نمی‌آید یا لباس‌های ساده باید بپوشم چون مرا لاغرتر نشان می‌دهد، لباس‌های طرح‌دار را کنار گذاشته‌اند و دیگر از آن‌ها استفاده نمی‌کنند اما باید بدانید که هر نوع لباس مردانه یا زنانه طرح داری شما را چاق نشان نمی‌دهد. در ادامه شما را با عوامل پایه که چگونه طرح‌های مختلف بر ظاهر افراد تأثیر می‌گذارند آشنا می‌کنیم.

طرح‌های خلوت و طرح‌های شلوغ

طرح های خلوت و طرح های شلوغ

طرح‌هایی که میزان تراکم در آن‌ها بالا است را طرح‌های شلوغ می‌نامند که با فاصله کمی از یکدیگر قرار دارند از آنجا که چشم، طرح‌ها را کلی می‌بیند در نتیجه این مدل لباس‌ها با طرح‌های شلوغ شما را لاغرتر نشان می‌دهد همچنین برای اینکه شما جزئیات رو مخفی کنید نیز گزینه خوبی هستند. طرح‌های خلوت طرح‌هایی هستند که میزان فاصله در آن‌ها بالا بود و تراکم پایین‌تری را دارند از آنجایی که چشم در هنگام دیدن این لباس‌های بر روی این طرح‌ها متمرکز می‌شود در نتیجه این طرح‌ها را می‌توان چاق کننده دانست چرا که در حالت بصری اضافه کننده حجم بدن هستند.

طرح‌های درشت و طرح‌های ریز

طرح_های-درشت-و-طرح_های-ریز

طرح‌های درشت به عنوان طرح‌های چاق کننده محسوب می‌شوند چرا که چشم‌ها روی فضای بزرگ متمرکز می‌شود با این وجود این طرح‌ها برای زنان قد بلند و جسور کاملا ایده آل می‌باشند. طرح‌های ریز برای زنان ریز نقش مناسب بوده و زنانی که اندام متوسط دارند می‌توانند به سراغ لباس‌هایی با طرح‌های متوسط برود.

طرح‌های منحنی و طرح‌های زاویه دار

طرح_های-منحنی-و-طرح_های-زاویه-دار

طرح‌های زاویه دار با هر نوع شکل بدن و هر فرمی هماهنگی دارد اما باید بدانید پیراهنی که با این طرح می‌پوشید خیلی تنگ نباشد چرا که اندام در معرض توجه قرار خواهند گرفت. طرح‌های منحنی برای زنانی که اندام ورزشکاری دارند مناسب می‌باشد چرا که با پوشیدن این طرح‌ها اندام را در معرض دید قرار می‌دهد.

طرح‌های افقی و عمودی

طرح های افقی و عمودی

بر خلاف عقیده عموم مردم لباس‌ با راه راه‌های عمودی بدن را لاغرتر نشان نمی‌دهد بلکه بر اساس تحقیقات انجام داده شده این موضوع ثابت شده است که خانم‌ها در لباس‌هایی با طرح‌های راه راه افقی باریک‌تر و قد بلند‌تر دیده می‌شوند. در نتیجه استفاده از طرح‌های افقی برای باریک‌تر دیده شدن مناسب‌تر هستند.

نقاط توجه

برخی از لباس‌ها دارای طراحی با نقطه توجه هستند که تمرکز خاصی را جذب خود می‌کنند در نتیجه حتماً این طرح‌ها را با احتیاط انتخاب کنید و اگر می‌خواهید که بخش خصوصی از اندام شما مورد توجه قرار نگیرد باید لباس‌هایی را انتخاب کنید که طرح توجه آنها بر روی آن قسمت قرار نداشته باشد.

پارچه‌هایی با فضای منفی

در واقع فاقد طرح هستند و چشم را بر روی نواحی منفی متمرکز می‌کنند در نتیجه لباس‌هایی با این طرح را برای برجسته نمودن نقاط خاص استفاده کنید که فضای منفی آن بر روی آن قسمت باشد.

چه نوع جنس پارچه‌ای شما را لاغرتر نشان می‌دهد؟

چه نوع جنس پارچه ای شما را لاغرتر نشان میدهد؟

شاید برایتان جالب باشد بدانید که نوع جنس پارچه لباس شما، در لاغر یا چاق نشان دادن شما نقش دارد پارچه‌های سنگین چون پارچه‌های پشمی، چرمی و بافتنی شما را سنگین وزن‌تر نشان خواهد داد در نتیجه استفاده از لباس‌هایی با این جنس‌ها افراد را چاق‌تر نشان می‌دهد در مقابل پارچه‌های سبک از جنس کتان و نخی در لاغرتر نشان دادن شما نقش زیادی دارند پوشیدن این نوع پارچه‌ها مخصوصا با رنگ‌های مشکی شما را لاغرتر و کوچکتر نشان می‌دهد.

اشتراک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من