بهترین-رنگ-پیراهن-مردانه

بهترین رنگ پیراهن مردانه

اشتراک

اگر به این فکر هستید که کدام رنگ پیراهن مردانه را برای استایل خود و پوشیدن در موقعیت‌های مختلف انتخاب کنید در این مقاله ما شما را راهنمایی خواهیم کرد. بدون شک برای داشتن استایل مردانه جذاب باید قوانین ست کردن رنگ پیراهن مردانه را بدانید. برخی از آقایان در این زمینه اطلاعات کمی دارند و به دلیل ناآشنایی به سراغ پیراهن‌هایی می‌روند که رنگ آن‌ها با رنگ پوست، استایل و محیطی که قرار است در آن قرار بگیرند هماهنگی ندارد و همین موضوع موجب می‌شود تا جذابیت استایل آن‌ها پایین بیاید. ما در این مقاله از ژوبیس ابتدا شما را با گروه‌های رنگی مختلف آشنا می‌کنیم و سپس بهترین رنگ لباس مردانه‌ی مناسب رنگ پوست‌های تیره، سفید و غیره را شرح می‎دهیم و در نهایت شما را با بهترین ترکیب رنگ پیراهن مردانه در محیط‌های مختلف آشنا خواهیم کرد. پس اگر می‎خواهید همه چیز درباره‌ی ترکیب رنگ لباس مردانه را بدانید و ظاهری شیک و جذاب داشته باشید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
فهرست آنچه می‌خوانید:

آشنایی با گروه‌های رنگی

آشنایی-با-گروه-های-رنگی

برای اینکه بهترین ترکیب رنگ برای لباس مردانه را انتخاب کنید بهتر است تا با انواع گروه رنگی آشنا شوید و با استفاده از این دانستنی‎ها یک چرخه رنگی متناسب با رنگ پوست و استایل خود را در نظر گرفته و رنگ‌هایی را که با هم هماهنگی دارند را به کار ببرید.

گروه رنگ‌های مکمل

گروه-رنگ-های-مکمل

رنگ‌های مکمل رنگ‌های متضادی هستند که در چرخه رنگ در مقابل یکدیگر قرار دارند و همین تفاوت موجب می‌شود تا در کنار یکدیگر جذابیت خاصی داشته باشند. مثلاً رنگ مشکی و سفید تضاد زیبایی با یکدیگر دارند و مکمل یکدیگر می‌باشند اگر می‌خواهید در ترکیب لباس مردانه از رنگ‌های مکمل استفاده کنید باید این نکته را در نظر بگیرید که نباید رنگ‌های بیش از حد تند را انتخاب کنید چرا که موجب شلوغ شدن شدن استایل شما می‌شود.

گروه رنگ‌های آنالوگ

گروه-رنگ-های-آنالوگ

رنگ‌های آنالوگ رنگ‌هایی هستند که تا حد زیادی شبیه به یکدیگر می‌باشند در واقع هم خانواده هستند. اگر نمی‌خواهید از رنگ‌های مکمل یا خنثی استفاده کنید یکی از روش‌های ایده‎آل برای رسیدن به بهترین ترکیب رنگ لباس پیراهن مردانه استفاده از گروه رنگ‌های آنالوگ است که به صورت یک خط در میان در چرخه رنگ قرار دارند.

گروه رنگ‌های سه گانه

گروه-رنگ_های-سه-گانه

رنگ‌های سه گانه در چرخه رنگی در سه نقطه مساوی قرار می‌گیرند که یک رنگ به عنوان رنگ اصلی و دیگر رنگ‌ها به عنوان رنگ پایه در نظر گرفته می‌شوند. برای مثال شما در چرخه رنگ یک مثلث متساوی الاضلاع را در نظر بگیرید و راس این مثلث رنگ اصلی شما و دو رنگ اضلاع آن رنگ‌های پایه هستند.

بهترین رنگ پیراهن مردانه مناسب رنگ پوست شما

بهترین-رنگ-پیراهن-مردانه-مناسب-رنگ-پوست-شما

یکی از نکات مهم در انتخاب بهترین رنگ لباس مردانه توجه به رنگ پوست است در واقع یکی از رمزهای شیک پوشی، انتخاب لباسی است که رنگ آن با پوست شما هماهنگی داشته باشد در فروشگاه اینترنتی ژوبیس قیمت پیراهن مردانه بهترین قیمت بازار است و شما می‌توانید بهترین پیراهن متناسب با رنگ پوست و استایل مورد نظرتان را از یافته و خریداری کنید.

بهترین رنگ لباس مردانه برای پوست‌های تیره

بهترین-رنگ-لباس-مردانه-برای-پوست_های-تیره

این دسته از آقایان باید رنگ‌هایی را انتخاب کنند که با پوست آن‌ها در تضاد باشد تا یکنواختی از بین برود و جذابیت چهره‌شان بیشتر شود. نا گفته نماند که تضاد خیلی زیاد و استفاده از لباس‌هایی با رنگ‌های خیلی روشن‌تر از پوست موجب می‌شود تا پوست شما تیره‌تر از حالت معمول به نظر برسد. رنگ‌هایی چون خاکستری، سفید، طوسی روشن و آبی ملایم رنگ‌های مناسب برای پوست‌های تیره هستند و پیشنهاد می‌شود که آقایان با پوست تیره از رنگ‌های قهوه‎ای تیره، فیروزه‌ای، مشکی و سورمه‌ای کمتر استفاده کنند.

بهترین رنگ پیراهن مردانه برای آقایان سبزه و گندمی

بهترین-رنگ-پیراهن-مردانه-برای-آقایان-سبزه-و-گندمی

اگر رنگ پوست سبزه و گندمی ‌دارید می‌توانید به سراغ رنگ‌های مختلف چون زرشکی، لاجوردی، سورمه‌ای و صورتی بروید. بهترین رنگ پیراهن مردانه برای پوست‌های گندمی رنگ‌های خاکی هستند. افراد با رنگ پوست ته زمینه زرد یا سبزه باید از رنگ‌هایی که به پوست آن‌ها بسیار نزدیک است دوری کنند.

بهترین رنگ پیراهن مردانه برای آقایان سفید و بور

بهترین-رنگ-پیراهن-مردانه-برای-آقایان-سفید-و-بور

برای آقایانی که پوست‌های روشن دارند و بور هستند پیراهن مردانه با رنگ‌های متضاد پوستشان بهترین انتخاب است چرا که موجب می‌شود تا چهره آن‌ها روح و جان پیدا کند. رنگ‌های تیره چون آبی سیر، قرمز تیره، قهوه‌ای، خاکستری و شرابی رنگ‌هایی هستند که برای افراد سفید پوست ایده‌آل می‌باشند. این دسته از افراد هیچ گاه نباید به سراغ رنگ‌های ملایم، رنگ‌های روشن و پاستیلی بروند چرا که آن‌ها را رنگ پریده نشان خواهند داد.

بهترین ترکیب رنگ پیراهن مردانه برای استایل و محیط‌ های مختلف

بهترین-ترکیب-رنگ-پیراهن-مردانه-برای-استایل-و-محیط‌های-مختلف

آقایان در طول روز در موقعیت‌های مختلف قرار می‌گیرند و استایل‎های گوناگونی را استفاده می‌کنند اما بهترین رنگ لباس مردانه برای استایل و محیط‌های مختلف چیست؟

استایل اسپرت: معمولا آقایان استایل اسپرت را برای راحتی بیشتری که به آن‌ها می‌دهد انتخاب می‌کنند. بهترین ترکیب رنگ پیراهن مردانه برای استایل‌های اسپرت تیشرت‎های رنگ روشن و شاد به همراه شلوار جین است که پوشیدن یک کتانی ورزشی سفید تکمیل کننده این استایل می‌باشد.

استایل برای محیط کاری: برخی از افراد این نظر را دارند که باید در محیط‌های کاری از رنگ‌های خنثی و بی‎روح استفاده کنند اما باید بدانید که لزومی به این کار نیست. در محیط‌های کاری بسیاری از آقایان انتخاب رنگ‌های آنالوگ را ترجیح می‌دهند و در واقع بهترین ترکیب رنگ پیراهن مردانه است. استفاده از اکسسوری‌های مناسب با محیط و شرایط کار نیز استایل شما را بهتر خواهد کرد.

استایل مردانه رسمی: رنگ‌های آنالوگ و خنثی بهترین ترکیب رنگ پیراهن مردانه برای استایل رسمی آقایان محسوب می‌شوند. برای مثال ترکیب کت و شلوار با رنگ شتری و قهوه‌ای در کنار پیراهنی با رنگ‌های قرمز و آبی یک ترکیب رنگی جذاب برای تیپ رسمی مردانه است.

استایل مردانه غیر رسمی: در موقعیت‌های غیر رسمی می‌توانید از پیراهن‌هایی با رنگ روشن استفاده کنید که معمولا تیشرت سفید به همراه شلوار جین آبی روشن بهترین گزینه است.

اشتراک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من